Marškinėliai ir džemperiai

Originalūs marškinėliai ir džemperiai su užrašu arba paveiksliuku – ne tik puikus būdas pasipuošti, tačiau ir užmegzti naujas pažintis, kadangi originali apranga – gera pokalbio pradžia. Žinoma, užrašai ant marškinėlių / džemeperių dažnai komponuojami ir tada, kai žmogus nori atrodyti stilingai, kadangi tokie drabužiai – beveik vienetiniai.

Užrašai ant marškinėlių / džemperių: nuo juokingų iki rimtų

Marškinėliai  su užrašo kilo iš JAV. Tai šalis, kur buvo drąsiai kalbama apie socialinius bei politinius dalykus, problemas – be žodžių. Tam ir buvo naudojami  marškinėliai su užrašais. Šiuo metu tai visame pasaulyje paplitęs produktas, kuris sako kur kas daugiau, nei tik politinė išraiška. Juk patogu, kai galima išsakyti savo mintis be žodžių, tačiau dar patogiau, kai tai gali padėti pasipuošti.

Pigūs marškinėliai su spauda

Marškinėliai su užrašais yra puikus pasirinkimas parodyti savo nuotaiką. O Jums labiausiai patinka tokie drabužiai, kurie dekoruoti labai rimta citata? O gal tokie, kurie “kalba” apie linksmus dalykus? Pasiūla plati, galiausiai, pats galite sugalvoti – koks tekstas sakys už jus.

Marškinėliai su logotipu – verslo poreikiams

Tiesa marškinėliai su pasirinktu užrašu nėra vienintelis pasirinkimas. Kita patraukli galimybė yra marškinėliai su logo, kuriuos dažniausiai renkasi verslininkai. Taip pat komandos, kurios nori būti vienodos – sporto, šaškių, matematikos rungtynių ir panašiai. Kokybiškai atspausti logo – puikiai atrodys, reprezentuos jus.

Marškinėliai su nuotrauka

Marškinėliai su nuotrauka dažniausiai užsakomi artimam žmogui, kaip dovana gimimo dienos arba kitų švenčių metu. Tokiu atveju Jums telieka pasirinkti originalią nuotrauką, kurioje jubiliatas arba kitas dovanos gavėjas – atrodytų šmaikščiai. Esame tikri, kad tokie marškinėliai su spauda jums labai patiks.

Originalūs marškinėliai su pasirinktu užrašu

Jeigu turite idėjų – būtinai jas mums išsakykite. Sukursime tokius marškinėlius, kokie jums labiausiai patinka. Užrašų variacijos – labai plačios. Tik nepamirškite, kad žodžiai raštu – negali įžeisti kitų.

Marškinėliai: susikurk pats

Bet kokios idėjos yra vertos marškinėlių, kadangi bet kokia mintis yra gera. Marškinėliai “Susikurk pats” suteikia galimybę patiems nuspręsti – kokius norisi dėvėti. Taigi, galite rinktis vieną iš mūsų katalogo galimybių arba galite juos suprojektuoti pats. Juk kiekvienas iš mūsų yra dizaineris!

Rodoma 1–12 iš 172